DİYADİN DE SANAYİ SİTESİ ESNAF ZİYARETİ…

"Kaymakam ve Belediye Başkan V. Olgun ÖNER, Diyadin Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Diyadin Sanayi Sitesini ziyaret ederek sanayi esnaflarıyla bir araya geldi."

DİYADİN DE SANAYİ SİTESİ ESNAF ZİYARETİ…
DİYADİN DE SANAYİ SİTESİ ESNAF ZİYARETİ… Emrullah Garip

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Olgun ÖNER, Diyadin Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Diyadin Sanayi Sitesini ziyaret ederek sanayi esnaflarıyla bir araya geldi.

 

Kısa bir süre önce faaliyete geçirilen sanayi sitesinde incelemelerde bulunan Başkanımız, esnaflarla bir süre sohbet ederek taleplerini dinledi. Sayın ÖNER, KOSGEB ve Diyadin Belediyesi tarafından ortaklaşa başlatılan uygulamalı girişimcilik sertifika programını başarıyla tamamlayanlara Girişimcilik Sertifikaları da verdi. Esnaflarla birlikte öğlen yemeği yiyen Belediye Başkanımız, sanayi sitesinde gelecek hafta içerisinde asfaltlama çalışmalarına başlanacağını ve diğer eksikliklerin de en yakın zamanda bitirileceğini ifade etti. Belediye ve Kaymakamlık olarak her zaman sanayici esnaflarımızın yanlarında olacaklarını belirten Başkan Olgun ÖNER bol kazançlar dileyerek sanayi sitesinden ayrıldı.

 

 

Diyadin Kaymakamı Esnaf ziyateri diyadin sanayi esnaf ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ticaret Odası Seçimlerin Süpriz Gelişme
Ticaret Odası Seçimlerin Süpriz Gelişme
Ağrı'da Kurban Bayramı Hareketliliği
Ağrı'da Kurban Bayramı Hareketliliği